KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15385183
nr 1538 5183
Ossian Elgström
(1883-1950), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1945,33x48 cm, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Ossian Elgström, svensk målare född 1883, död 1950.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:59:12
1/5 18:49:35
Ossian Elgström
Läs mer om Ossian Elgström